KONST / Litografier / Färglitografi 13374650
nr 1337 4650
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Motivet: 55x41cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:47:24
3.000 kr
4.200 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr
4.800 kr
4.800 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr